BIP logo

Przypomnienie. Linia tramwajowa do Mistrzejowic – przed nami spotkania konsultacyjne i dyżury telefoniczne

W przyszłym tygodniu w ramach drugiego etapu konsultacji społecznych dotyczących “Budowy linii tramwajowej KST, etap IV w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego” odbędą się dwa moderowane spotkania dla mieszkańców z udziałem ekspertów. Przewidziano również dyżury telefoniczne projektanta.

Już w najbliższy wtorek (7 września), w godz. 17-19 odbędzie się pierwsze spośród dwóch spotkań konsultacyjnych z udziałem ekspertów. Aby wziąć w nim udział, nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy tuż przed jego rozpoczęciem wejść na stronę konsultacje.tramwajdomistrzejowic.pl.

Drugie ze spotkań odbędzie się w czwartek (9 września), również w godzinach 17-19, jednak w formie stacjonarnej (w Szkole Podstawowej nr 64 przy ul. Sadzawki 1). Z uwagi na obostrzenia epidemiczne w konsultacjach może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Rejestracja ruszy w środę (8 września) o godz. 8:00 i potrwa do czwartku (9 września) do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. W wyznaczonym terminie wystarczy wysłać zgłoszenie e-mail zawierające imię i nazwisko uczestnika na adres info@tramwajdomistrzejowic.pl. Rejestracja będzie potwierdzana w wiadomości zwrotnej. Jednorazowo można zgłosić jednego uczestnika.

Zainteresowanych zachęcamy również do indywidualnych rozmów z projektantem podczas dyżurów telefonicznych:

  • w środę, 8 września 2021, w godz. 15:00-17:00,
  • w piątek, 10 września 2021, w godz. 10:00-12:00.

Przypominamy, że do poniedziałku (6 września) zbieramy Wasze głosy w ankiecie dostępnej pod linkiem: https://forms.office.com/r/Tun5wkygx3

DRUKUJ
Wróc do głównej