BIP logo

Dzielnica VI. Ulica Wierzyńskiego

Ul. Wierzyńskiego na odcinku od ul. Wapiennik do ul. Myczkowskiego, jednokierunkowa czy dwukierunkowa?

Zgodnie z zadaniem jakie Zarząd Dróg Miasta Krakowa otrzymał do realizacji od Dzielnicy VI Bronowice zaplanowano przebudowę ul. Wierzyńskiego na odcinku ul. Balicka – ul. Myczkowskiego.

Zgodnie z przygotowanymi założeniami ulica po przebudowie będzie jednokierunkowa na odcinku od ul. Wapiennik do ul. Myczkowskiego. W tym wariancie pozyskane są już opinie oraz zabezpieczone środki na realizację zadania. Istnieje jednak możliwość by zmienić obecną koncepcję. Ulica mogłaby być przebudowana jako dwukierunkowa. Wiąże się to jednak z koniecznością wykupu gruntów pod drogę, a także z większymi kosztami realizacji zadania. Zabezpieczone środki mogą być niewystarczające a termin realizacji może odsunąć się w czasie.

Ponieważ z punktu widzenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa zadanie może być realizowane na oba sposoby, prosimy mieszkańców by przesłali nam swoją opinię. W terminie od 24 do 31 stycznia 2019 r. wystarczy odpowiedzieć na pytania z zamieszczonego poniżej formularza. Zebrane opinie przekażemy do Rady Dzielnicy VI, by w oparciu o nie podjęła decyzje o formie realizacji przebudowy.

Dziękujemy Państwu za wyrażenie opinii.

DRUKUJ
Wróc do głównej